RS/MN
A.net/MN
Upload a Photo
Upload a Video
Add a News article
Write a Blog
Add a Comment
Blog Feed
News Feed
Video Feed
All Feeds
College of Saint Benedict Track and Field and Cross Country - Saint Joseph, Minnesota
Blazers
37 S. College Ave., Saint Joseph, Minnesota, 56374, United States
Report
Block
Home
Photos
Blog
News
Videos
Schedule/Results
Records
Athletes
Media
Emma Weber
Photos (
0
)
View
Videos (
0
)
View
News (
12
)
View
Blogs (
0
)
View
Group media
News
Write News
Athlete RSS Feed
Folders
2013 / 2014 - (2 articles)
2014 / 2015 - (10 articles)
All News
Search
2015 Results - St. Scholastica Lake Superior Indoor Challenge
Published by
DyeStatCOLLEGE.com
Feb 6th 2015, 4:30pm
Comments
St. Scholastica Lake Superior Indoor Challenge
- Feb 7, 2015
Duluth, MN, US
Timing/Results by:
Heros Timing - Bemidji - IA - Timing Company
« Filter Results by Team: »
Bemidji State
Bethany Lutheran College
Concordia-St. Paul
Minnesota-Duluth
Northern Michigan
St Benedict
St Scholastica
Wisconsin-Superior
Men:
60m
|
200m
|
400m
|
500m
|
600m
|
800m
|
1k
|
Mile
|
3k
|
5k
|
60h
|
4x200m
|
4x400m
|
Distance Medley
|
Shot
|
Weight
|
HJ
|
LJ
|
TJ
|
PV
Women:
60m
|
200m
|
400m
|
600m
|
800m
|
1k
|
Mile
|
3k
|
5k
|
60h
|
4x200m
|
4x400m
|
Shot
|
Weight
|
HJ
|
LJ
|
TJ
|
PV
Mens 60m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Emlaw, Mark
11
Minnesota-Duluth
07.22
nwi
1
2
Kolpin, Joey
9
Minnesota-Duluth
07.27
nwi
1
3
Wagner, Kevin
11
St Scholastica
07.37
nwi
1
4
Harris, Kevin
9
Bethany Lutheran
07.39
nwi
1
5
Johnson, Keante
9
Concordia-St. Pa
07.45
nwi
1
6
Murphy, Patrick
9
St Scholastica
07.50
nwi
1
7
Olinger, Joseph
9
Wisconsin-Superi
07.69
nwi
1
Mens 60m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Emlaw, Mark
11
Minnesota-Duluth
07.30
nwi
2
1
Wagner, Kevin
11
St Scholastica
07.32
nwi
3
2
Kolpin, Joey
9
Minnesota-Duluth
07.32
nwi
2
2
Olson, Holden
12
Minnesota-Duluth
07.32
nwi
3
1
Harris, Kevin
9
Bethany Lutheran
07.41
nwi
1
3
Johnson, Keante
9
Concordia-St. Pa
07.44
nwi
2
2
Murphy, Patrick
9
St Scholastica
07.45
nwi
1
3
Olinger, Joseph
9
Wisconsin-Superi
07.68
nwi
1
3
Hahn, Luke
11
Bethany Lutheran
07.69
nwi
3
4
Jones, Howard
9
Concordia-St. Pa
07.71
nwi
2
4
Wilkerson, Kyle
10
Wisconsin-Superi
07.73
nwi
1
5
Hiner, Mitchel
9
Wisconsin-Superi
07.75
nwi
2
4
LaBore, Brett
9
Bethany Lutheran
08.13
nwi
3
5
Beattie, Nick
9
Minnesota-Duluth
NT
nwi
1
Mens 200m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Wagner, Kevin
11
St Scholastica
23.06
nwi
1
2
d'Entremont, Phil
12
Minnesota-Duluth
23.12
nwi
1
3
Beattie, Nick
9
Minnesota-Duluth
23.27
nwi
1
4
Emlaw, Mark
11
Minnesota-Duluth
23.69
nwi
1
1
Harris, Kevin
9
Bethany Lutheran
24.32
nwi
2
2
Hahn, Luke
11
Bethany Lutheran
24.63
nwi
2
3
Potratz, Noah
9
Wisconsin-Superi
24.80
nwi
2
4
Wilkerson, Kyle
10
Wisconsin-Superi
24.86
nwi
2
1
Rubeck, Logan
9
Minnesota-Duluth
24.89
nwi
4
1
Olinger, Joseph
9
Wisconsin-Superi
24.97
nwi
3
2
Hiner, Mitchel
9
Wisconsin-Superi
25.49
nwi
3
3
Owens, Joe
11
Concordia-St. Pa
25.73
nwi
3
2
Haberman, Henry
9
Wisconsin-Superi
25.77
nwi
4
4
Modderman-Anderson, Tyle
9
Wisconsin-Superi
25.87
nwi
3
3
LaBore, Brett
9
Bethany Lutheran
26.62
nwi
4
4
Soto, Ernesto
10
Wisconsin-Superi
27.43
nwi
4
5
Krause, Timothy
9
Bethany Lutheran
29.36
nwi
4
Mens 400m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Carlson, Austin
9
Minnesota-Duluth
53.05
1
1
Richardson, Owen
10
Bethany Lutheran
53.83
2
2
Melton, Vantwon
10
Concordia-St. Pa
53.91
1
3
Naumann, Michael
11
St Scholastica
55.10
1
2
Brikis, Mieszko
10
Wisconsin-Superi
55.99
2
3
Kraabel, Jake
9
Minnesota-Duluth
57.54
2
4
Soto, Ernesto
10
Wisconsin-Superi
1:02.70
2
Mens 500m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
d'Entremont, Phil
12
Minnesota-Duluth
1:05.54
1
2
Deluca, Frank
9
Minnesota-Duluth
1:06.26
1
3
Benz, Garrett
9
Minnesota-Duluth
1:06.94
1
4
Behm, Connor
9
Minnesota-Duluth
1:08.40
1
1
Fathie, Alexander
10
Wisconsin-Superi
1:09.55
2
2
Anselmo, Tony
10
St Scholastica
1:09.78
2
3
Egelkraut, Aaron
11
St Scholastica
1:10.75
2
4
Brostrom, Cody
10
St Scholastica
1:10.94
2
5
Donahue, Nicholas
11
Wisconsin-Superi
1:12.59
2
Mens 600m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Comer, Nathan
9
Minnesota-Duluth
1:25.74
1
2
Hausken, Adam
10
Concordia-St. Pa
1:26.92
1
3
Litecky, Paul
9
Wisconsin-Superi
1:27.18
1
4
Walkow, Hunter
9
Wisconsin-Superi
1:36.26
1
Mens 800m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Jackson, Darrick
9
Minnesota-Duluth
2:03.09
1
2
Sedbrook, Cody
9
Minnesota-Duluth
2:03.25
1
3
Litecky, Paul
9
Wisconsin-Superi
2:04.19
1
4
Johnson, Sam
9
Minnesota-Duluth
2:06.69
1
5
Avenson, Jake
9
Minnesota-Duluth
2:12.90
1
6
Walkow, Hunter
9
Wisconsin-Superi
2:15.54
1
7
Krause, Timothy
9
Bethany Lutheran
2:15.85
1
Mens 1000m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
McKenzie, Luke
11
St Scholastica
2:34.85
1
2
Braack, Boston
10
Minnesota-Duluth
2:38.28
1
3
Johnson, Drew
11
Minnesota-Duluth
2:40.09
1
4
Erickson, Joey
10
Minnesota-Duluth
2:40.52
1
5
Pulver, Grant
9
Minnesota-Duluth
2:40.63
1
6
Peterson, Josh
9
Minnesota-Duluth
2:42.09
1
7
Gracia, Mason
10
St Scholastica
2:44.98
1
8
Nielsen, Dan
12
Minnesota-Duluth
2:45.28
1
9
Handorff, Aaron
12
Minnesota-Duluth
2:46.15
1
10
Koski, Jordan
9
Wisconsin-Superi
2:46.18
1
11
Hanson, Ben
10
Minnesota-Duluth
2:46.20
1
Mens Mile
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Johnson, Drew
11
Minnesota-Duluth
4:27.42
1
2
Pulver, Grant
9
Minnesota-Duluth
4:29.53
1
3
Nielsen, Dan
12
Minnesota-Duluth
4:32.14
1
4
Tiberg, Cam
12
Wisconsin-Superi
4:33.10
1
5
Sedbrook, Cody
9
Minnesota-Duluth
4:35.86
1
6
Handorff, Aaron
12
Minnesota-Duluth
4:37.31
1
7
Koski, Jordan
9
Wisconsin-Superi
4:39.34
1
8
Hare, Seth
10
Minnesota-Duluth
4:40.17
1
9
Trosen, Josh
9
St Scholastica
4:47.40
1
10
Heikkila, Ted
11
Minnesota-Duluth
4:47.72
1
11
Avenson, Jake
9
Minnesota-Duluth
4:49.11
1
12
Brikis, Mieszko
10
Wisconsin-Superi
4:56.62
1
13
Malimanek, Lucas
10
Bethany Lutheran
4:57.89
1
Mens 3000m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Sachs, Gage
10
Minnesota-Duluth
9:10.86
1
2
Lawson, Chris
11
St Scholastica
9:13.57
1
3
Lovejoy, Matt
9
Wisconsin-Superi
9:52.53
1
4
Haling, Brandon
12
Wisconsin-Superi
9:52.84
1
5
Martin, Edward
11
Wisconsin-Superi
9:54.88
1
6
Nemec, Nicholas
9
Wisconsin-Superi
10:45.36
1
7
Johnson, Drew
11
Minnesota-Duluth
NT
1
Mens 5000m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Fisher, Mitch
11
Minnesota-Duluth
15:43.74
1
2
Anderson, Blake
9
Minnesota-Duluth
15:46.16
1
3
Maki, Bennett
11
Minnesota-Duluth
16:18.55
1
4
Zuidema, Mitch
12
Minnesota-Duluth
16:56.08
1
5
Schwartz, Ethan
10
Bethany Lutheran
16:58.14
1
6
Wallenta, Adam
10
St Scholastica
17:14.83
1
7
Pilon, Victor
10
St Scholastica
17:41.55
1
8
Gallagher, Jacob
10
St Scholastica
NT
1
Mens 60m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Ryan, James
11
Minnesota-Duluth
08.66
nwi
1
2
Rubeck, Logan
9
Minnesota-Duluth
09.10
nwi
1
3
Goligoski, Colin
12
Concordia-St. Pa
09.13
nwi
1
4
Odera, Antony
11
Concordia-St. Pa
09.27
nwi
1
5
Zamzow, Brooks
12
Minnesota-Duluth
09.62
nwi
1
6
Ambrose, Jacob
10
Bethany Lutheran
10.37
nwi
1
Mens 60m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Ryan, James
11
Minnesota-Duluth
08.56
nwi
1
2
Rubeck, Logan
9
Minnesota-Duluth
09.07
nwi
1
3
Odera, Antony
11
Concordia-St. Pa
09.18
nwi
1
4
Zamzow, Brooks
12
Minnesota-Duluth
09.21
nwi
1
5
Goligoski, Colin
12
Concordia-St. Pa
09.51
nwi
1
6
Ambrose, Jacob
10
Bethany Lutheran
10.67
nwi
1
Mens 4x200m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Kolpin, Beattie,
Carlson, Nelson
Minnesota-Duluth
1:34.29
1
2
Fathie, Wilkerso,
Potratz, Donahue
Wisconsin-Superi
1:37.51
1
3
Hiner, Haberman,
Vieau, Olinger
Wisconsin-Superi
1:40.51
1
4
Harris, LaBore,
Ambrose, Hahn
Bethany Lutheran
1:40.70
1
Mens 4x400m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Jackson, Comer,
Behm, D'Entrem
Minnesota-Duluth
3:32.46
1
2
Anselmo, Brostrom,
Egelkrau, Wagner
St Scholastica
3:36.61
1
3
Potratz, Vieau,
Brikis, Myran
Wisconsin-Superi
3:47.05
1
4
Harris, Richards,
Malimane, Dantzman
Bethany Lutheran
3:48.05
1
5
Walkow, Litecky,
Hiner, Olinger
Wisconsin-Superi
4:00.47
1
6
Krause, Luehring,
Schwartz, LaBore
Bethany Lutheran
4:08.06
1
Mens Distance Medley
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Peterson, Kraabel,
Johnson, Naughton
Minnesota-Duluth
10:58.84
1
Mens Shot Put Flight #1
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Lee, Brian
10
Minnesota-Duluth
13.07m
(42'10.5)
1
2
Murphy, Ryan
12
St Scholastica
13.03m
(42'8.75)
1
3
Wilson, Kern
11
Minnesota-Duluth
11.93m
(39'1.5)
1
4
Ryan, James
11
Minnesota-Duluth
11.79m
(38'8)
1
5
Salgado, Sergio
10
Bethany Lutheran
10.08m
(33'0.75)
1
6
Fleming, Thomas
10
Wisconsin-Superi
9.97m
(32'8.5)
1
7
Alexandrou, Elias
9
Wisconsin-Superi
9.71m
(31'10.25)
1
Mens Shot Put Flight #2
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Cullen, Mike
12
Concordia-St. Pa
16.16m
(53'0)
1
2
Udenberg, Thomas
10
Wisconsin-Superi
15.95m
(52'3.75)
1
3
Sowers, Devin
10
Minnesota-Duluth
15.53m
(50'11.25)
1
4
Peterson, Jeremy
11
St Scholastica
14.83m
(48'7.75)
1
5
Moran, Nick
12
Minnesota-Duluth
14.09m
(46'2.5)
1
6
Gabrielson, John
11
Concordia-St. Pa
14.08m
(46'2.25)
1
7
Morris, Brett
11
Concordia-St. Pa
13.38m
(43'10.75)
1
8
Jablon, Joshua
9
Bethany Lutheran
13.11m
(43'0)
1
9
Treichel, Clinton
10
Minnesota-Duluth
12.71m
(41'8.25)
1
Mens Weight Throw Flight #1
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Treichel, Clinton
10
Minnesota-Duluth
14.59m
(47'10.25)
1
2
Jablon, Joshua
9
Bethany Lutheran
12.29m
(40'3.75)
1
3
Hahn, Luke
11
Bethany Lutheran
10.13m
(33'2.75)
1
4
Salgado, Sergio
10
Bethany Lutheran
9.63m
(31'7)
1
5
Alexandrou, Elias
9
Wisconsin-Superi
7.56m
(24'9.5)
1
Mens Weight Throw Flight #2
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Peterson, Jeremy
11
St Scholastica
17.32m
(56'9.75)
1
2
Cullen, Mike
12
Concordia-St. Pa
16.79m
(55'1)
1
3
Moran, Nick
12
Minnesota-Duluth
16.67m
(54'8.25)
1
4
Lee, Brian
10
Minnesota-Duluth
15.73m
(51'7.25)
1
5
Udenberg, Thomas
10
Wisconsin-Superi
15.47m
(50'9)
1
6
Murphy, Ryan
12
St Scholastica
14.15m
(46'5)
1
7
Wilson, Kern
11
Minnesota-Duluth
14.10m
(46'3)
1
8
Fleming, Thomas
10
Wisconsin-Superi
13.21m
(43'4)
1
Mens High Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Lilja, Jason
10
Minnesota-Duluth
2.03m
(6'7.75)
1
2
Anderson, Corey
11
St Scholastica
1.87m
(6'1.5)
1
3
Tucker, Matthew
9
Bethany Lutheran
1.87m
(6'1.5)
1
4
Welty, Nathan
10
Wisconsin-Superi
1.67m
(5'5.75)
1
5
Haberman, Henry
9
Wisconsin-Superi
NH
(--)
1
Mens Long Jump Flight #1
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Christman, Brandyn
9
Minnesota-Duluth
6.31m
(20'8.25)
nwi
1
2
Ryan, James
11
Minnesota-Duluth
6.15m
(20'2)
nwi
1
3
Gibbs, John
11
Concordia-St. Pa
6.02m
(19'9)
nwi
1
4
Murphy, Patrick
9
St Scholastica
5.83m
(19'1.5)
nwi
1
5
Jones, Howard
9
Concordia-St. Pa
5.74m
(18'9.75)
nwi
1
6
Anselmo, Tony
10
St Scholastica
5.44m
(17'10)
nwi
1
7
Myran, Zachary
10
Wisconsin-Superi
4.93m
(16'2)
nwi
1
Mens Long Jump Flight #2
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Lilja, Jason
10
Minnesota-Duluth
6.79m
(22'3.25)
nwi
1
2
Horoshak, Alex
12
St Scholastica
6.56m
(21'6.25)
nwi
1
3
Emlaw, Mark
11
Minnesota-Duluth
6.54m
(21'5.25)
nwi
1
4
Odera, Antony
11
Concordia-St. Pa
6.32m
(20'8.75)
nwi
1
5
Anderson, Corey
11
St Scholastica
6.10m
(20'0)
nwi
1
6
McGee, Kenny
10
Wisconsin-Superi
6.03m
(19'9.25)
nwi
1
7
Vieau, Zachary
9
Wisconsin-Superi
5.88m
(19'3.5)
nwi
1
Mens Triple Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Horoshak, Alex
12
St Scholastica
12.95m
(42'5.75)
nwi
1
2
Christman, Brandyn
9
Minnesota-Duluth
12.67m
(41'6.75)
nwi
1
3
Vieau, Zachary
9
Wisconsin-Superi
12.14m
(39'9.75)
nwi
1
4
Murphy, Patrick
9
St Scholastica
12.02m
(39'5)
nwi
1
5
Myran, Zachary
10
Wisconsin-Superi
10.38m
(34'0.5)
nwi
1
Mens Pole Vault
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Joppru, Aaron
9
Concordia-St. Pa
4.25m
(13'11.25)
1
2
Goligoski, Colin
12
Concordia-St. Pa
4.10m
(13'5.25)
1
3
Tompkins, Sean
9
Minnesota-Duluth
4.10m
(13'5.25)
1
4
Van Watermeulen, Nick
10
Minnesota-Duluth
4.10m
(13'5.25)
1
5
Modderman-Anderson, Tyle
9
Wisconsin-Superi
3.95m
(12'11.5)
1
6
Kelner, Joe
9
Minnesota-Duluth
3.95m
(12'11.5)
1
7
Petersen, Jess
9
Minnesota-Duluth
3.80m
(12'5.5)
1
8
Zamzow, Brooks
12
Minnesota-Duluth
3.80m
(12'5.5)
1
9
Malimanek, Lucas
10
Bethany Lutheran
2.75m
(9'0.25)
1
10
Elyea-Wheeler, Bryan
11
Concordia-St. Pa
NH
(--)
1
11
Niebuhr, Riley
12
St Scholastica
NH
(--)
1
Womens 60m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Wirtz, Brittni
12
Northern Michiga
07.84
nwi
1
2
Pangerl, Erin
12
Minnesota-Duluth
08.00
nwi
1
3
James, Avadon
11
Northern Michiga
08.02
nwi
1
4
Doran, Maija
9
Minnesota-Duluth
08.21
nwi
1
5
Argir, Sammi
9
St Scholastica
08.22
nwi
1
6
Adams, Suzi
11
St Benedict
08.29
nwi
1
7
Clintsman, Valerie
11
St Benedict
08.29
nwi
1
8
Urman, Madelyn
9
St Scholastica
08.34
nwi
1
Womens 60m
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
Wirtz, Brittni
12
Northern Michiga
07.92
nwi
1
1
Pangerl, Erin
12
Minnesota-Duluth
07.96
nwi
3
1
James, Avadon
11
Northern Michiga
07.98
nwi
2
1
Clintsman, Valerie
11
St Benedict
08.18
nwi
4
2
Argir, Sammi
9
St Scholastica
08.24
nwi
3
2
Adams, Suzi
11
St Benedict
08.27
nwi
2
2
Doran, Maija
9
Minnesota-Duluth
08.31
nwi
1
3
Urman, Madelyn
9
St Scholastica
08.38
nwi
1
3
Althoff, Amanda
12
Minnesota-Duluth
08.39
nwi
2
2
Harmston, Rachel
10
St Scholastica
08.50
nwi
4
4
Dube, Michelle
11
St Scholastica
08.56
nwi
1
3
Kotajarvi, Lauren
10
Minnesota-Duluth
08.57
nwi
3
5
Sila, Jodi
10
St Scholastica
08.61
nwi
1
3
Rudolph, LaKeya
9
Concordia-St. Pa
08.64
nwi
4
4
Ryan, Courtney
10
Minnesota-Duluth
08.64
nwi
2
4
Shryer, Maja
12
Minnesota-Duluth
08.66
nwi
3
5
Jandrich, Esther
12
Concordia-St. Pa
08.69
nwi
3
5
Dykhoff, Rebecca
9
St Benedict
08.70
nwi
2
6
Croy, Colleen
10
Bethany Lutheran
08.81
nwi
2
4
Hatfield, Kaylee
9
Wisconsin-Superi
08.85
nwi
4
5
Stewart, Allia
9
Northern Michiga
08.87
nwi
4
7
John, Silene
9
Wisconsin-Superi
08.93
nwi
2
6
Kronholm, Kelsey
9
Concordia-St. Pa
08.98
nwi
4
6
Weltzien, Kayla
10
Wisconsin-Superi
09.18
nwi
1
7
Anderson, Kalli
9
Minnesota-Duluth
09.25
nwi
1
7
Owens, Asia
10
Bethany Lutheran
09.49
nwi
4
6
Buck, Rachel
9
Minnesota-Duluth
09.59
nwi
3
8
Kromrey, Jennifer
11
Wisconsin-Superi
10.36
nwi
4
Womens 200m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Williams, Gloria
10
Concordia-St. Pa
26.35
nwi
1
1
Pangerl, Erin
12
Minnesota-Duluth
26.46
nwi
2
2
James, Avadon
11
Northern Michiga
26.67
nwi
1
3
Argir, Sammi
9
St Scholastica
27.01
nwi
1
1
Shofner, Breanna
9
St Scholastica
27.12
nwi
3
2
Urman, Madelyn
9
St Scholastica
27.14
nwi
3
2
Clintsman, Valerie
11
St Benedict
27.44
nwi
2
3
Adams, Suzi
11
St Benedict
27.61
nwi
2
1
Erickson, Jacquelyn
11
Wisconsin-Superi
27.70
nwi
4
3
Doran, Maija
9
Minnesota-Duluth
27.88
nwi
3
2
Knutson, Kaitlyn
9
Wisconsin-Superi
27.90
nwi
4
3
Althoff, Amanda
12
Minnesota-Duluth
27.92
nwi
4
4
Fricke, Audrey
12
St Benedict
27.94
nwi
2
1
Harmston, Rachel
10
St Scholastica
27.98
nwi
5
4
Shryer, Maja
12
Minnesota-Duluth
28.00
nwi
3
2
Sila, Jodi
10
St Scholastica
28.38
nwi
5
1
Kotajarvi, Lauren
10
Minnesota-Duluth
28.41
nwi
7
1
Boyhtari, Alissa
10
Wisconsin-Superi
28.79
nwi
6
2
Dykhoff, Rebecca
9
St Benedict
28.80
nwi
6
3
Pieper, Sarah
12
Concordia-St. Pa
28.96
nwi
5
4
Jensen, Anna
9
Minnesota-Duluth
29.01
nwi
4
4
Thompson, Sydney
12
Wisconsin-Superi
29.06
nwi
5
3
Rudolph, LaKeya
9
Concordia-St. Pa
29.10
nwi
6
4
Wirtz, Brittni
12
Northern Michiga
29.14
nwi
1
2
Potthoff, Avery
9
Minnesota-Duluth
29.49
nwi
7
4
Croy, Colleen
10
Bethany Lutheran
29.60
nwi
6
3
John, Silene
9
Wisconsin-Superi
30.03
nwi
7
5
Stewart, Allia
9
Northern Michiga
30.17
nwi
3
4
Hatfield, Kaylee
9
Wisconsin-Superi
30.43
nwi
7
5
Ryan, Courtney
10
Minnesota-Duluth
31.80
nwi
5
5
Weltzien, Kayla
10
Wisconsin-Superi
32.24
nwi
7
Womens 400m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Brzezinski, Danielle
11
Northern Michiga
1:01.59
1
1
Sundstrom, Megan
9
St Benedict
1:02.68
2
2
Young, Nicole
9
St Scholastica
1:02.73
1
2
Erickson, Jacquelyn
11
Wisconsin-Superi
1:03.63
2
1
Knutson, Kaitlyn
9
Wisconsin-Superi
1:03.84
3
3
Burney, Kalle
9
Concordia-St. Pa
1:04.13
2
3
Fricke, Audrey
12
St Benedict
1:05.04
1
2
Boyhtari, Alissa
10
Wisconsin-Superi
1:05.73
3
3
Amundson, Leah
9
Concordia-St. Pa
1:05.75
3
4
Whitesell, Emmy
9
St Benedict
1:06.65
2
4
Smith, Callie
9
Minnesota-Duluth
1:07.24
3
5
Hille, Sabrina
9
St Benedict
1:07.77
3
4
Leist, Kaitlyn
9
Northern Michiga
1:07.92
1
5
Stewart, Allia
9
Northern Michiga
1:11.32
2
Womens 600m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Campbell, Amy
11
St Scholastica
1:40.22
1
2
Lundgren, Emily
11
St Scholastica
1:41.54
1
3
Dengel, Olivia
9
St Benedict
1:41.99
1
4
Durbin, Morgan
9
St Benedict
1:52.49
1
1
Beattie, Morgan
11
Bemidji State
1:53.53
2
5
Shady, Erika
9
Concordia-St. Pa
1:53.97
1
2
Sedesky, Marie
9
St Benedict
1:58.86
2
3
Thornton, Jeanette
10
St Benedict
2:03.90
2
4
Hills, Rachel
9
Wisconsin-Superi
2:15.81
2
Womens 800m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Buske, Brianna
12
St Scholastica
2:18.37
1
2
Kosobud, Allison
10
St Benedict
2:18.85
1
3
Churchill, Clara
9
Northern Michiga
2:30.20
1
4
Gray, Jordan
9
Concordia-St. Pa
2:30.48
1
5
Ekman, Samantha
9
Minnesota-Duluth
2:34.25
1
6
Olzenak, Kelly
10
St Benedict
2:34.51
1
7
Fudge, Lizzie
9
St Scholastica
2:35.22
1
8
Kiminski, Maria
10
St Benedict
2:37.51
1
1
Elyea, Kirsten
9
Bethany Lutheran
2:39.57
2
2
Friedges, Maria
11
St Benedict
2:45.00
2
9
Leist, Kaitlyn
9
Northern Michiga
2:47.72
1
3
White, Annie
9
St Benedict
2:53.89
2
4
Dabney, Kaelyn
9
St Benedict
3:05.06
2
5
Hills, Rachel
9
Wisconsin-Superi
3:07.73
2
Womens 1000m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Mogren, Andrea
10
St Scholastica
3:07.63
1
2
Bruha, Lauren
11
Minnesota-Duluth
3:09.36
1
3
Seidenkranz, Amber
9
Minnesota-Duluth
3:09.97
1
4
Gibson, Taylor
10
St Scholastica
3:10.22
1
5
Ocariz, Katerin
10
Minnesota-Duluth
3:10.33
1
6
Platt, Brittany
10
Minnesota-Duluth
3:10.51
1
7
Crummy, Nicole
11
Bemidji State
3:14.95
1
1
Turner, Emily
11
Bemidji State
3:22.28
2
2
Weyenberg, Kate
11
Wisconsin-Superi
3:38.89
2
3
Thaemert, Rachel
10
Concordia-St. Pa
3:40.77
2
4
Schield, Sara
10
Wisconsin-Superi
3:40.85
2
5
Anderson, Amanda
9
Bemidji State
3:53.27
2
6
Walters, Selina
9
Wisconsin-Superi
3:58.63
2
Womens Mile
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Halonen, Larissa
12
Northern Michiga
5:11.74
1
2
Burmeister, Kameron
9
Northern Michiga
5:13.92
1
3
Gammon-Deering, Manon
12
St Benedict
5:15.45
1
4
Seidenkranz, Amber
9
Minnesota-Duluth
5:18.53
1
5
Platt, Brittany
10
Minnesota-Duluth
5:18.72
1
6
Hovland, Casey
9
St Scholastica
5:21.19
1
7
Marcus, Maggie
11
Concordia-St. Pa
5:24.52
1
8
Donajkowski, Xavier
10
Northern Michiga
5:27.19
1
9
Turner, Emily
11
Bemidji State
5:32.40
1
1
Spatenka, Erin
10
Concordia-St. Pa
5:33.60
2
2
Sauer, Megan
10
Bethany Lutheran
5:34.39
2
3
Thayer, Kate
9
Northern Michiga
5:39.79
2
4
Flynn, Shannon
10
Northern Michiga
5:43.21
2
5
Shannon-Tamrat, Selam
11
St Benedict
5:45.46
2
10
Becker, Kieren
9
Northern Michiga
5:47.93
1
11
Swiderski, Catherine
11
Northern Michiga
5:54.21
1
6
Denman, Jolynne
11
Bemidji State
5:58.50
2
7
Weyenberg, Kate
11
Wisconsin-Superi
6:01.33
2
8
Hodena, Paige
9
St Scholastica
6:08.97
2
9
Quintanilla, Melissa
12
St Benedict
6:09.59
2
10
Schield, Sara
10
Wisconsin-Superi
6:14.56
2
11
Paquin, Emily
12
Bemidji State
6:23.70
2
12
Anderson, Amanda
9
Bemidji State
6:29.39
2
13
Walters, Selina
9
Wisconsin-Superi
6:39.67
2
Womens 3000m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
O'Donnell, Jenna
12
St Benedict
10:27.67
1
2
Holt, McKenzie
9
Minnesota-Duluth
10:35.95
1
3
Seidenkranz, Erica
11
Minnesota-Duluth
10:55.24
1
4
Weber, Emma
10
St Benedict
11:00.50
1
5
Richard, Caitlan
10
Minnesota-Duluth
11:33.96
1
6
Allen, Emily
12
Northern Michiga
11:36.55
1
7
Denman, Jolynne
11
Bemidji State
11:48.99
1
8
Thul, Kara
12
Minnesota-Duluth
11:59.92
1
9
Paquin, Emily
12
Bemidji State
12:33.43
1
10
Banaian, Esther
11
St Benedict
12:35.40
1
Womens 5000m
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Rasmussen, Brooke
9
St Benedict
18:19.37
1
2
Gross, Cathleen
11
St Benedict
18:59.05
1
3
Johnson, Jordan
10
St Scholastica
19:11.87
1
4
Green, Kiley
11
St Benedict
19:12.47
1
5
Keller-Miller, Kathryn
12
St Benedict
19:15.39
1
6
REID, ELISE
10
St Benedict
19:35.30
1
7
HENDRICKSON, MATTIA
10
St Benedict
19:42.33
1
8
Comee, Laura
11
St Benedict
20:04.08
1
9
Burgstahler, Molly
11
St Scholastica
20:35.28
1
10
Lynch, Haley
12
St Benedict
20:37.89
1
11
SCHOENBAUER, LAUREN
11
St Benedict
20:44.12
1
12
Carlson, Heidi
9
St Scholastica
20:48.16
1
13
KIOLBASA, EMILY
10
St Benedict
20:50.70
1
14
Johnson, Dayna
11
St Benedict
21:21.40
1
15
Sauer, Alissa
11
Bethany Lutheran
21:51.44
1
16
Palmquist, Rebecka
11
St Benedict
22:04.47
1
17
Goelz, Savanna
11
St Benedict
24:46.83
1
Womens 60m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
King, Jasmine
11
Northern Michiga
09.24
nwi
1
2
Frier, Natalie
9
St Benedict
09.57
nwi
1
3
Russert, Hannah
10
St Scholastica
09.63
nwi
1
4
Hoeft, Kari
9
St Benedict
09.69
nwi
1
5
Anderson, Nikki
11
Bemidji State
09.75
nwi
1
6
Marzinske, Kari
9
Bethany Lutheran
09.87
nwi
1
7
Bialka, Katie
9
Concordia-St. Pa
09.92
nwi
1
8
Miller, Chloe
10
Bemidji State
10.06
nwi
1
Womens 60m Hurdles
Back to top
Name
Yr
School
Prelims
Wind
H#
Pts
1
King, Jasmine
11
Northern Michiga
09.38
nwi
1
1
Frier, Natalie
9
St Benedict
09.51
nwi
3
1
Hoeft, Kari
9
St Benedict
09.52
nwi
2
2
Anderson, Nikki
11
Bemidji State
09.69
nwi
1
2
Russert, Hannah
10
St Scholastica
09.71
nwi
3
2
Miller, Chloe
10
Bemidji State
09.79
nwi
2
3
Bialka, Katie
9
Concordia-St. Pa
09.79
nwi
3
3
Marzinske, Kari
9
Bethany Lutheran
09.90
nwi
2
3
Fentem, Hailey
9
St Scholastica
09.91
nwi
1
4
Murphy, Faith
9
Minnesota-Duluth
10.18
nwi
2
4
Potthoff, Avery
9
Minnesota-Duluth
10.28
nwi
1
5
Otto, Renae
9
St Benedict
10.33
nwi
1
4
Smith, Callie
9
Minnesota-Duluth
10.38
nwi
3
5
Ighovojah, Wakpor
9
Concordia-St. Pa
10.63
nwi
3
5
Lauderbaugh, Tori
9
Bemidji State
11.08
nwi
2
6
Schwint, Carly
11
Bemidji State
11.13
nwi
3
Womens 4x200m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Erickson, Boyhtari,
Thompson, Knutson
Wisconsin-Superi
1:51.52
1
2
Anderson, Crummy,
Melom, Miller
Bemidji State
1:52.14
1
3
Norris, Lieske,
Croy, Marzinsk
Bethany Lutheran
1:57.17
1
4
John, Olson,
Weltzien, Kromrey
Wisconsin-Superi
2:04.91
1
Womens 4x400m Relay
Back to top
Name
School
Finals
H#
Pts
1
Argir, Campbell,
Shofner, Buske
St Scholastica
4:06.20
1
2
Gammon-D, Dengel,
Sundstro, Kosobud
St Benedict
4:14.75
1
3
Young, Lundgren,
Mogren, Hovland
St Scholastica
4:16.22
1
4
Brzezins, King,
Mylle, Churchil
Northern Michiga
4:18.17
1
5
Williams, Burney,
Marcus, Ighovoja
Concordia-St. Pa
4:18.69
1
6
Bialka, Shady,
Amundson, Pieper
Concordia-St. Pa
4:23.31
1
1
Bruha, Ocariz,
Seidenkr, Shryer
Minnesota-Duluth
4:26.72
2
2
Kiminski, Hille,
Durbin, Whitesel
St Benedict
4:31.75
2
3
Halonen, Becker,
Burmeist, Thayer
Northern Michiga
4:33.91
2
4
Marzinsk, Croy,
Sauer, Elyea
Bethany Lutheran
4:39.29
2
5
Howe, Otto,
Sedesky, Olzenak
St Benedict
4:47.49
2
6
Thornton, Quintani,
White, Friedges
St Benedict
5:03.55
2
Womens Shot Put Flight #1
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Charley, Angela
9
St Benedict
10.74m
(35'2.75)
1
2
Ludwig, Brittany
11
St Scholastica
10.34m
(33'11)
1
3
Velde, Samantha
10
Bemidji State
9.97m
(32'8.5)
1
4
Anderson, Nikki
11
Bemidji State
9.80m
(32'1.75)
1
5
Swanson, Ellen
12
Minnesota-Duluth
9.52m
(31'2.75)
1
6
Stewart, Lindsey
10
Bethany Lutheran
8.82m
(28'11)
1
7
Montray, Kirsten
12
St Benedict
8.67m
(28'5.25)
1
8
Berg, Lauren
9
St Benedict
8.47m
(27'9.25)
1
9
Kiminski, Maria
10
St Benedict
7.20m
(23'7.25)
1
10
Emmons, Arianna
9
Bethany Lutheran
6.19m
(20'3.5)
1
11
Sundstrom, Megan
9
St Benedict
6.16m
(20'2.5)
1
Womens Shot Put Flight #2
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Ware, Martina
12
Concordia-St. Pa
14.29m
(46'10.5)
1
2
Ayers, Katherine
12
Minnesota-Duluth
12.72m
(41'8.75)
1
3
Vinokur, Victoria
12
Wisconsin-Superi
12.57m
(41'2.75)
1
4
Brewster, Ciara
11
Bemidji State
11.97m
(39'3.25)
1
5
Bonasera, Jadyn
10
St Scholastica
11.96m
(39'2.75)
1
6
Williams, Jasmine
10
Northern Michiga
11.94m
(39'2)
1
7
King, Jasmine
11
Northern Michiga
11.14m
(36'6.5)
1
8
Nathan, Keiarey
11
Northern Michiga
10.84m
(35'6.75)
1
9
Wheeler, Annika
9
Northern Michiga
10.83m
(35'6.25)
1
10
Kingsley, Lydia
11
Minnesota-Duluth
10.29m
(33'9)
1
11
Johnson, Samanthia
10
Northern Michiga
9.98m
(32'8.75)
1
12
Ito, Lisa
10
St Scholastica
9.95m
(32'7.5)
1
Womens Weight Throw Flight #1
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Swanson, Ellen
12
Minnesota-Duluth
13.66m
(44'9.75)
1
2
Ludwig, Brittany
11
St Scholastica
13.17m
(43'2.5)
1
3
Brewster, Ciara
11
Bemidji State
12.68m
(41'7)
1
4
Velde, Samantha
10
Bemidji State
12.44m
(40'9.75)
1
5
Montray, Kirsten
12
St Benedict
11.82m
(38'9.25)
1
6
Charley, Angela
9
St Benedict
9.93m
(32'6.75)
1
7
Stavedahl, Jordan
9
St Benedict
9.62m
(31'6.5)
1
8
Stewart, Lindsey
10
Bethany Lutheran
9.07m
(29'9)
1
9
Berg, Lauren
9
St Benedict
6.89m
(22'7.25)
1
Womens Weight Throw Flight #2
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Ayers, Katherine
12
Minnesota-Duluth
17.29m
(56'8.5)
1
2
Ware, Martina
12
Concordia-St. Pa
17.03m
(55'10.25)
1
3
Hitchcock, Jennifer
12
Minnesota-Duluth
16.66m
(54'7.75)
1
4
Williams, Jasmine
10
Northern Michiga
15.70m
(51'6)
1
5
Johnson, Samanthia
10
Northern Michiga
15.64m
(51'3.75)
1
6
Hoffman, Mariah
11
Concordia-St. Pa
14.96m
(49'0.75)
1
7
Vinokur, Victoria
12
Wisconsin-Superi
14.49m
(47'6.25)
1
8
Hegg, Denna
11
Bemidji State
13.95m
(45'9)
1
9
Bonasera, Jadyn
10
St Scholastica
12.72m
(41'8.75)
1
10
Kingsley, Lydia
11
Minnesota-Duluth
ND
(--)
1
Womens High Jump
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Christianson, Nicole
11
St Scholastica
1.61m
(5'3.25)
1
2
Marzinske, Kari
9
Bethany Lutheran
1.51m
(4'11.25)
1
3
Wagner, Anna
11
St Benedict
1.51m
(4'11.25)
1
4
Good, Alexis
11
St Benedict
1.51m
(4'11.25)
1
5
Evenson, Alicia
11
St Benedict
1.46m
(4'9.25)
1
6
Gibson-Treptow, Emily
11
Wisconsin-Superi
1.46m
(4'9.25)
1
7
Kolb, Amanda
10
Minnesota-Duluth
1.46m
(4'9.25)
1
8
Melom, Sara
10
Bemidji State
1.46m
(4'9.25)
1
10
Nathan, Keiarey
11
Northern Michiga
1.41m
(4'7.5)
1
9
Krejcarek, Olivia
12
St Scholastica
1.41m
(4'7.5)
1
11
Lauderbaugh, Tori
9
Bemidji State
1.36m
(4'5.5)
1
12
Boyhtari, Alissa
10
Wisconsin-Superi
1.36m
(4'5.5)
1
13
Hale, Samantha
11
Wisconsin-Superi
1.36m
(4'5.5)
1
14
Fentem, Hailey
9
St Scholastica
1.36m
(4'5.5)
1
15
Demeritte, De'Seria
9
St Benedict
1.36m
(4'5.5)
1
16
Rieffer, Amanda
9
St Scholastica
1.31m
(4'3.5)
1
17
Pellizer, Cassilyn
9
Northern Michiga
NH
(--)
1
Womens Long Jump Flight #1
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Harmston, Rachel
10
St Scholastica
4.84m
(15'10.5)
nwi
1
2
Russert, Hannah
10
St Scholastica
4.66m
(15'3.25)
nwi
1
3
Terp, Gabriella
10
Minnesota-Duluth
4.58m
(15'0.25)
nwi
1
4
Eggerichs, Marissa
9
St Benedict
4.58m
(15'0.25)
nwi
1
5
Kramer, Marianna
9
Concordia-St. Pa
4.42m
(14'6)
nwi
1
6
Norris, Kayla
9
Bethany Lutheran
4.18m
(13'8.5)
nwi
1
7
Stavedahl, Jordan
9
St Benedict
4.06m
(13'3.75)
nwi
1
8
Croy, Colleen
10
Bethany Lutheran
3.72m
(12'2.25)
nwi
1
10
Marzinske, Kari
9
Bethany Lutheran
ND
(--)
nwi
1
9
Lieske, Anna
9
Bethany Lutheran
ND
(--)
nwi
1
Womens Long Jump Flight #2
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Mylle, Ine
9
Northern Michiga
5.05m
(16'6.75)
nwi
1
2
Hawkinson, Katie
9
Minnesota-Duluth
5.04m
(16'6.25)
nwi
1
3
King, Jasmine
11
Northern Michiga
4.87m
(15'11.5)
nwi
1
4
VanErp, Samantha
11
St Benedict
4.84m
(15'10.5)
nwi
1
5
Burney, Kalle
9
Concordia-St. Pa
4.80m
(15'8.75)
nwi
1
6
Ighovojah, Wakpor
9
Concordia-St. Pa
4.75m
(15'7)
nwi
1
7
Thompson, Sydney
12
Wisconsin-Superi
4.69m
(15'4.5)
nwi
1
8
Miller, Chloe
10
Bemidji State
4.54m
(14'10.5)
nwi
1
9
Kotajarvi, Lauren
10
Minnesota-Duluth
4.45m
(14'7)
nwi
1
10
Fricke, Audrey
12
St Benedict
ND
(--)
nwi
1
Womens Triple Jump Flight #1
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Lieske, Anna
9
Bethany Lutheran
9.73m
(31'11)
nwi
1
2
Eggerichs, Marissa
9
St Benedict
9.73m
(31'11)
nwi
1
3
Anderson, Kalli
9
Minnesota-Duluth
9.49m
(31'1.5)
nwi
1
4
Rieffer, Amanda
9
St Scholastica
9.36m
(30'8.5)
nwi
1
5
Kronholm, Kelsey
9
Concordia-St. Pa
9.26m
(30'4.5)
nwi
1
6
Norris, Kayla
9
Bethany Lutheran
ND
(--)
nwi
1
7
Schwint, Carly
11
Bemidji State
ND
(--)
nwi
1
Womens Triple Jump Flight #2
Back to top
Name
Yr
School
Finals
Wind
H#
Pts
1
Mylle, Ine
9
Northern Michiga
11.54m
(37'10.25)
nwi
1
2
Hoium, Rachael
11
St Scholastica
10.59m
(34'8.75)
nwi
1
3
Sundstrom, Megan
9
St Benedict
10.48m
(34'4.5)
nwi
1
4
VanErp, Samantha
11
St Benedict
9.88m
(32'4.75)
nwi
1
5
Hoeft, Kari
9
St Benedict
9.68m
(31'9)
nwi
1
6
Wagner, Anna
11
St Benedict
ND
(--)
nwi
1
7
Hawkinson, Katie
9
Minnesota-Duluth
ND
(--)
nwi
1
Womens Pole Vault
Back to top
Name
Yr
School
Finals
H#
Pts
1
Jandrich, Esther
12
Concordia-St. Pa
3.80m
(12'5.5)
1
2
Stelten, London
10
St Benedict
3.20m
(10'5.75)
1
3
Krejcarek, Olivia
12
St Scholastica
3.05m
(10'0)
1
4
Kramer, Marianna
9
Concordia-St. Pa
3.05m
(10'0)
1
5
Feilen, Gretchen
9
Concordia-St. Pa
2.90m
(9'6)
1
6
Buck, Rachel
9
Minnesota-Duluth
2.90m
(9'6)
1
7
Spang, Courtney
9
Minnesota-Duluth
2.90m
(9'6)
1
10
Anderson, Kalli
9
Minnesota-Duluth
2.75m
(9'0.25)
1
8
Davis, Anna
9
St Benedict
2.75m
(9'0.25)
1
9
Eng, Austyn
11
Bemidji State
2.75m
(9'0.25)
1
11
Kolb, Amanda
10
Minnesota-Duluth
2.45m
(8'0.25)
1
12
Twardowski, Alyssa
9
St Benedict
2.45m
(8'0.25)
1
13
Geiser, Christina
9
St Benedict
2.45m
(8'0.25)
1
14
Khoury, Alex
9
St Benedict
2.45m
(8'0.25)
1
15
Quast, Caitlyn
12
Bemidji State
2.30m
(7'6.5)
1
16
Hughes, Anna
9
Concordia-St. Pa
2.00m
(6'6.5)
1
Notations:
c = converted Hand Timing
w = Wind Assisted (>2.0 meters per second)
^ = Altitude
Hashtags
#st-scholastica
#lake-superior-challenge
More news
2015 Results - Saint Benedict Indoor Tri
0 shares:
St. Scholastica Lake Superior Indoor Challenge
,
Bemidji State University Track and Field and Cross Country - Bemidji, Minnesota
,
Bethany Lutheran College Track and Field and Cross Country - Mankato, Minnesota
,
College of Saint Benedict Track and Field and Cross Country - Saint Joseph, Minnesota
view all
0
likes:
0
comment(s)
History for College of Saint Benedict Track and Field and Cross Country - Saint Joseph, Minnesota
Year
Videos
News
Photos
Blogs
2024
3
2023
3
2022
1
2018
55
2017
105
2016
65
2015
16
77
2014
71
2013
77
2012
17
2011
14
3
Show 8 more
Hashtags
#st-scholastica
#lake-superior-challenge
+PLUS highlights
+PLUS coverage
Live Events
Get +PLUS!